Merhaba,
BursaRestaurants.com sitemizin kolaylıklarından faydalanmak için Hızlı Giriş yapmanızı tavsiye ederiz.

Hızlı Giriş

BursaRestaurants.com
Hızlı Menü

Bölgeler Kategoriler Listeler Kampanyalarr Öğretmenler Günü Özel Yeni Tüm Mekanlar
Geri Kapat

Kayseriya Mantı Sarayı Bademli

Hoş Gelişleriniz Ola

Kayseriya SPESİYALLERİ

MEKAN HAKKINDA

Kayseriya Mantı Sarayı Bademli

Adı Gibi Tadı Güzel Bir İşletme Kayseriya Mantı Sarayı

Kayseriya Mantı Sarayı lezzetlerini üretmeye; Sevim YALDIZ ve Hüseyin YALDIZ kuruculuğunda 2006 yılında Susurluk'da başladı. Susurluk'da bulunan şubesi yol üstü dinlenme tesisi olarak hizmet verirken, Kayseriya Mantı Sarayı’nın Bursa'nın en güzel semtlerinden biri olan Bademli merkezin de ise dinlenme yerinden öte misafirlerin uzun saatler boyunca oturabileceği, özel günlerini kutlayabileceği, huzur ve ferahlık sağlayan bir atmosfer ile hizmet veriyor.

Zengin Yemek Çeşitlerimiz Menü,

firmanın adından da anlaşıldığı gibi Kayseri Mantısı'ndan yapılan tepsi ve su mantısı olarak ön plana çıkıyor. Ardından hamur işleri, börekler, ızgaralar, et yemekleri, tavuk yemekleri, salatalar, çorbalar, kahvaltı, tostlar, wrapler, garnitürler ve tatlılar kategorilerini de kapsayarak her öğüne ve damak zevkine hitap ediyor.

Mekanın Dekorasyonu ve Kapasitesi Her Zaman Önemlidir

Şık bir dekorasyona sahip olan işletme, çevre mekanların aksine alkolsüz hizmet veriyor. Üst düzey bir kaliteye sahip mekanın giriş ve 2. katı 60'ar kişilik olmak üzere 30 kişilik de bahçesiyle toplam 150 kişilik oturma alanına sahip geniş bir mekan.

Sadece Yemek Değil Kahvenizle Sohbet de Edebileceğiniz Bir Mekan

Karnınız tok ise Türk sanat müziği ile şömine başında sıcak çayını ya da bol köpüklü kahvesini içebileceğiniz, sükunet içinde manzaraya karşı hoş sohbetler edebileceğiniz; çok seveceğiniz bir atmosfere sahip, Kayseriya.

Aile ve Dostluk Mekanı Kayseriya Ailece ya da dostlarınızla Türk Sanat Müziği eşliğinde yemeklerinizi huzur içinde yiyebilirsiniz.

Ferah alanın göz alıcı manzarası ve lezzetli tatları her anlamda sizi ziyadesiyle mutlu edecek. Gruplara Özel Gün Yapabilecekleri Bir Restoran Öğlenleri bayan grupların özel günlerini ve firma eğitim toplantıları gibi organizasyonların da bağımsız yapılabileceği bir hizmet de sunuyor.

Üst katı sunum ekipmanları ve ayrı lavabolarıyla sessiz ve konsantrasyon için mükemmel. Aynı zamanda menü içerisindeki ürünlerden organizasyona göre özel seçimler yapılabiliyor...

Hanımeli Değmiş Gibi Bir İşletme Hijyene önem veren işletme Sevim Yaldız önderliğinde tam anlamıyla hanımeli değmişçesine, her alanında özenle çalışıyor. Kayseriya’nın mutfağından tuvaletine bahçesine ve otoparkına kadar her departmanını tertemiz buluyorsunuz.

Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Çok Önemli

İşletmeye yapılan geri dönüşlerin yüzde 99’u olumlu ise işletmemiz bu konuda tatmin ve mutlu oluyor. Bunun karşılığında aynı hijyen, özen, kalite ve tatlarla bulunduğu konumdan daha da iyisini yapmaya çalışarak devam ediyor.

Dilerseniz Dondurulmuş ya da Fırınlanmış Tatlar Sizinle Leziz tatlara özlem duymaksızın, dondurulmuş ve fırınlanmış şekilde paket olarak mekandan temin ederek uzun yolculuklarınızda güvenle taşıyabiliyorsunuz.

NEREDEYİZ

YORUMLAR

4 yıldız 37 adet Yorum
 • Serkan Baykal
  16.11.2017 04:14:31

  Hizmet kalite yemekler şahane

 • Author Photo
  06.09.2017 15:46:01

  Burasi sadece mantığı değil ve yediğim hersey çok lezzetliydi.sunum ve servis de başarılı

 • Burak
  09.04.2017 16:01:40

  Mantı severler için nezih, sakin ve en önemlisi temiz bir mekan

 • Author Photo
  14.06.2016 21:15:45

  Tepsi mantısı emek edilmiş olduğu belli sunum ve lezzet gayet başarılı. Personelde güleryüzlü.

 • Author Photo
  11.03.2016 13:19:20

  Tepsi mantısı harika

Tüm Yorumlar

MENÜLER


İçerik Yükleniyor...

İçerik Yükleniyor...

İçerik Yükleniyor...
WhatsApp ile Gönder Geri Dön
Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz
Gönder Geri Dön