Merhaba,
BursaRestaurants.com sitemizin kolaylıklarından faydalanmak için Hızlı Giriş yapmanızı tavsiye ederiz.

Hızlı Giriş

BursaRestaurants.com
Hızlı Menü

Bölgeler Kategoriler Listeler Kampanyalarr Tüm Mekanlar
Geri Kapat

Bursa'da Et Mangal Keyfini Doyasıya Çıkarabileceğiniz Mekanlar

Bursa'da Et Mangal Keyfini Doyasıya Çıkarabileceğiniz Mekanlar

684
67 TL
Meze Özlüce
676
67 TL
Misi Et Mangal
645
67 TL
Bahçe Panorama
406
67 TL
Bade-i Ocakbaşı
382
67 TL
Amaç Et Mangal
373
67 TL
Çamlık Et Mangal
346
67 TL
Çam 3
307
67 TL
Metis
115
67 TL
Yayla Et
73
67 TL
Kaya Dobruca
51
67 TL
Cevizz-Et
3
67 TL
Çağrışan
1
67 TL
Bademli Et
439
67 TL
Emr-et
265
67 TL
Derebahçe
188
67 TL
Badezen
11
67 TL
Kahvebeyaz

NEREYE GİTSEM ?

Bursa’da et mangal nerede yenir sorusuna cevap olan en iyi mekanları inceleyin. Bursa'nın en iyi et mangal mekanları burada. Mangal keyfi için hafta sonu gidilebilecek tüm mekanlar bu listede. Leziz et ürünleriyle mangal keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

bursa et mangal restaurant

En lezzetli tavuk ve et çeşitlerini sofralarınızda buluşturan restaurantlar ister hafta sonu isterseniz de hafta içi keyifli bir mola için tercih edebileceğiniz mekanlar arasında yer alıyor.

bursa et mangal restoranları

Et mangal restaurantlarında dilerseniz pişmiş et dilerseniz de kendin pişir kendin ye gibi seçenekleriyle doyasıya lezzeti yaşayabilirsiniz.

bursa et mangal keyfi

bursa et mangal keyfi için tüm mekanlar bursarestaurants.com da. Ailecek mangal keyfi için gidilecek tüm restauranları sizler için seçtik.

bursa et mangal mekanları

bursa et mangal mekanları hakkında detaylı bilgi için bursarestaurants.com u inceleyin, sevdiklerinizle birlikte mangalın ve lezzetli etlerin tadını çıkartın.

bursa et mangal yerleri

bursa et mangal yerleri ve mekanları ile ilgili aradığınız her şey bursarestaurants.com da. Bursalıların vazgeçilmezi et mangal mekanları için tıklayın.

bursa mangal mekanları

Bursa mangal mekanları bir tıkla önünüzde. Dilediğiniz mekan hakkında bilgi almak, et mangal keyfini doyasıya yaşamak için bursarestaurants.com u inceleyebilirsiniz.

bursa kendin pişir kendin ye mekanları

bursa kendin pişir kendin ye mekanları, yemyeşil doğası ve huzur veren ortamı ile tüm bursalıları bekliyor. Et mangal ve kendir pişir kendin ye mekanları ile ilgili aradığınız her şey bursarestaurants.com da.

"bursa et mangal" - "bursa et mangal restaurant" - "bursa et mangal restoranları" - "bursa et mangal keyfi" - "bursa et mangal mekanları" - "bursa et mangal yerleri" - "bursa mangal mekanları" - "bursa kendin pişir kendin ye mekanları"