Derebahçe Restaurant

Doburca Mah. Akdemir Cad. No.7

BURADA NELER YAPILIR ?

Derebahçe SPESİYALLERİ

MEKAN HAKKINDA

Derebahçe Restaurant
Doğanın ve Lezzetin Yeni Adı DEREBAHÇE Restaurant

Bursa mızın arka bahçesi Doburca daki işletmemizde, yemyeşil tabiatı ve su sesi eşliğinde sevdiklerinizle kahvaltı ve mangal keyfine ne dersiniz?

Yemyeşil doğası, mis gibi havası, şırıl şırıl akan dere ve şelale manzarası ile sizleri büyüleyecek bir ortamda, sevdiklerinizle yorgunluğunuzu atacağınız DEREBAHÇE de sizleri lezzetli ve zengin çeşitlerimizle organik serpme köy kahvaltısı keyfine bekleriz.

Şehrin gürültülü ve stresli ortamından kurtulmak için uzaklara gitmenize gerek kalmadan, şehir merkezindeki doğa ve lezzet cenneti DEREBAHÇE ye siz değerli misafirlerimizi, kahvaltı ve mangal keyfine bekliyoruz.

BABİL BAHÇESİ
Doğa Manzarası, benzersiz menüsü ve süslemeleriyle DEREBAHÇE BABİL Kır Düğün Alanı, hayatınızın en önemli ve özel günlerinden birini unutulmaz kılıyor.

Kendi Masalınızın Kahramanı Olun...

NEREDEYİZ

YORUMLAR

4 yıldız 139 adet Yorum
 • reviewer photo
  18.03.2017 13:29:44

  Harika bir yer gerek manzarası gerek kahvaltısıyla çalısanların güler yüzüyle

 • reviewer photo
  07.03.2017 20:21:30

  Misafirlerimle birlikte bugn uğradım.Ufak çocuk olmasına rağmen oyun parkının da olduğu bölümü açmadıklarnı müşteri az burda yiyin gibi saçma ve lakayt bir tavırla belirttilr.İlgi alaka bitmiş tamamen

 • reviewer photo
  27.02.2017 10:48:13

  berbat bir kahvaltiydi.Sigara boregi ve patates buz gbi hslama yumurta istemedgmi onu tavaya kirmalrni istedm bunun ekstraya girdigini soylediler. Bu kes bzden olsun deseler de kasada parasni aldilar.

 • reviewer photo
  25.12.2016 12:24:19

  Hizmet sıfır gideni öpsünler

 • reviewer photo
  20.12.2016 08:39:37

  Yazıda kışıda ayrı güzel yesillikler icerisinde bir mekan insan doğayı hissediyor yemekleri konusunda aynı yorumu yapamıcam ben sadece kahvaltıya yada cay icmeye giderim o kadar

Tüm Yorumlar

MENÜLER


İçerik Yükleniyor...

İçerik Yükleniyor...

İçerik Yükleniyor...

DİĞER MEKANLAR