Merhaba,
BursaRestaurants.com sitemizin kolaylıklarından faydalanmak için Hızlı Giriş yapmanızı tavsiye ederiz.

Hızlı Giriş

BursaRestaurants.com
Hızlı Menü

Bölgeler Kategoriler Listeler Kampanyalarr Tüm Mekanlar
Geri Kapat

Seremoni Garden

Okul Balosu - Kurumsal Toplantılar / Şirket Yemeği Organizasyonları / Yıl Sonu Partileri / Kır Düğünü

BURADA NELER YAPILIR ?

MEKAN HAKKINDA

Seremoni Garden

Seremoni Garden Nilüfer'in merkezinde İzmir yoluna paralel olmasından dolayı ulaşımı kolay, Alaaddinbey'in şeftali bahçeleri ve tarlalarına bakması sebebi ile de bir o kadar doğa ile başbaşa bir mekandır.

Yıllardır yapılan organizasyon ve profosyonel düğün fotoğrafçılığını bir araya getirerek, evlenecek çiftlerin en detaylı isteklerine yanıt vermekle birlikte onları anlayarak, düğün gününün stresinden kurtaracak, gelin odasının önünde gelinlerimizin kendisine ait bahçesi olan, iç mekan lüksünü kır mekanına taşıyan bir organizasyonla çiftlerimize hem şık, hem de doğal bir düğün vaad etmekteyiz.

İçerisinde Türkiye'de ilk defa yapılan 150 m2 CAM bir EV ile ışıl ışıl bir iç mekan, fotoğraf çekimleri için de bir o kadar şık bir görüntü yakalama imkanı sağlamaktadır.

Kır düğünlerinin en büyük endişesi olan yağmura yakalanma korkusunu hem şeffaf cam ev ile, hem de çadır imkanı ile ortadan kaldırmaktadır.

Otoparkında vale hizmetinden, düğün günü gelinlerimizin tüm hizmetinde ona destek olacak nedime hizmetine kadar sizin için herşeyi düşünen SEREMONİ GARDEN gibi yepyeni bir mekan ve klişelerden uzak, lüks otel hizmetini, ışıl ışıl mis gibi çiçeklerin, limoni servilerin arasında alıp, düğününüzü hem kendiniz hem de gelen davetlileriniz için unutulmaz yapmak istiyorsanız bizimle görüşmeden karar vermeyin... 

NEREDEYİZ

YORUMLAR

4 yıldız adet Yorum
  Tüm Yorumlar

  MENÜLER


  İçerik Yükleniyor...

  İçerik Yükleniyor...

  İçerik Yükleniyor...
  WhatsApp ile Gönder Geri Dön
  Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz
  Gönder Geri Dön
  Güncelle
  20.04.2024 19:49:50