Katık Anne Mutfağı - Ev Yemekleri

İhsaniye Mah. FSM Bulvarı ES-RA Sitesi D Blok 21/D (HSBC arkası)

21
Ara
2009

Katık - 3. Yaşımıza Girdik

21.12.2009 Tarihinde Yayınlanmıştır. tarafından eklenmiştir.
Anne Yemekleri Katık'da

29 Ekim 2007'de ani bir kararla kurulan Katık Ev Yemekleri, her sabah kahvaltı zamanından başlayarak tüm günün geçirilebileceği sevimli bir lokanta. Karnıyarıktan mücvere, orman kebabından yaprak sarmasına ve zeytinyağlılardan güveç yemeklerine kadar sofralarımızın klasikleri, Katık Ev Yemekleri'nde bulunabiliyor. Bir tas çorba içmek ve öğünleri salata ile geçirmek yada şöyle oturaklı bir et yemeği isterseniz arzularınız derhal gerçeğe dönüşüyor. Eğer talep ettiğiniz yemek Katık'da yoksa ne yapıp edip ertesi gün menüye ekliyorlar. Sade pilav en çok tüketilen yemeklerden biri. Enginar, barbunya ve kızartmalar derhal akla gelen ve her hatırlandığında yutkunmamıza neden olan bazı Katık lezzetleri. 

Mutfağın açık olmasını özellikle isteyen Özlem Gülbağı hanım, temizliğin gözle görülmesini çok önemsiyor. Yemekler günlük olarak üretiliyor ve aynı gün tüketiliyor. İki katlı salonlarda pırıl pırıl, ferah masalarda hem yemek yiyebilir hem de çay kahve keyfi yapılabilir. Tiryakiler için dışarıda da masalar mevcut. 

Özlem hanımın en büyük yardımcısı Zehra hanım soğuk yemeklerden sorumlu. Sıcak yemekleri hazırlıyor. Satın alma ve satış pazarlamadan Berat Gülbağı sorumlu. hanım ise pasta, börek, kurabiyeler ve özel tasarım tatlıları yapıyor.

Haber: Murat Günay 
Kay: Park Magazin Ekim 2009

NOT: ÖĞLE SERVİSİNDE SİPARİŞLERİNİZİ VAKTİNDE ULAŞTIRABİLMEMİZ İÇİN, SAAT 11'DE BİLDİRMENİZİ RİCA EDERİZ.

BURADA NELER YAPILIR ?

YORUMLARINIZ

4 yıldız 1 adet Yorum
  • reviewer photo
    17.10.2014 12:42:28

    yemekler lezzetli ve ucret uygun, servis hizli ve calisanlar guler yüzlü.


İçerik Yükleniyor...

İçerik Yükleniyor...

İçerik Yükleniyor...

DİĞER MEKANLAR

HIZLI MENÜ