Merhaba,
BursaRestaurants.com sitemizin kolaylıklarından faydalanmak için Hızlı Giriş yapmanızı tavsiye ederiz.

Hızlı Giriş

BursaRestaurants.com
Hızlı Menü

Bölgeler Kategoriler Listeler Kampanyalarr Öğretmenler Günü Özel Yeni Tüm Mekanlar Bursa Etkinlikler
Geri Kapat

Nihavend Şale Restaurant

Kükürtlü Mah. Karagöz Cad. No.65 Çekirge

BU İŞLETME KAPANMIŞTIR.

Nihavend Şale Her Şeyiyle Yenilendi
Gün batımını izleyebileceğiniz bir teras ve eğlencenin dur durak bilmediği bir mekan Nihavend Şale.

Manzara ve eğlencenin keyfini çıkarabileceğiniz mekanda lezzetli yemeklerin ve alkol yanlısı en güzel mezelerin özenli sunumuyla yer aldığı masalarda; hem göze hem de damak zevkine hitap edecek her şeye sahip Nihavend.

Her Şey Limitsiz
Sahne alan sanatçılarla gecenin şıklığı, limitsiz sıra etler ve günlük mezelerle karşı konulamaz yemekler, dilediğinizde limitsiz içeceklerle fiks menüler, akşam manzarasının keyfi ve güler yüzlü ekibiyle kendinizi görsel bir şölen içinde bulacağınız Nihavend Şale; "Limitsiz" kelimesini tam anlamıyla karşılayan bir müzik ve eğlence mekanı.

“Kısacası Nihavend; Sadece eğlencenin değil yemeğin ve içeceğin de limitsiz olduğu bir mekan. Tam anlamıyla her şeyin tadını bu mekanda çıkarabilirsiniz.”

İddialı Bir Menü
Öncelikle not edilmesi gereken, her restaurantta bulamayacağınız kendi üretimi marine et çeşitleriyle; "Kokoreç" ve kendi üretimi olan "Sucuk" lezzetlerini sunuyor. Bunun yanı sıra Köfte, Pirzola, Kuzu Ciğer Şiş, Kuzu Şiş, Piliç Şiş, Külbastı ve Madalyon Beyti tatları da sizlerle buluşuyor.

Limitsiz Yemek Uygulaması
Mekanın en dikkat çekici yönü ise menü her mekanda rastlayabileceğiniz “limitli ve limitsiz” içecek seçeneğinin yanı sıra hiç bir yerde rastlayamayacağınız “limitsiz yemek” seçeneği de bulunuyor. Bu ilginç ve güzel uygulamada ödeyeceğiniz hesap miktarı belli ama restoranda istediğiniz kadar yemek yiyebiliyorsunuz.

Uygulama için masalara çift taraflı bir kart yerleştirili. Kartın yeşil kısmı açık kaldığı sürece masaya 5 - 7 dakika aralıklarla çeşitli et yemekleri gönderilecek. Ta ki siz kartı kırmızıya çevirip “Yeterli.” diyene kadar.

Eğlence Zamanı
Eğlencenin dorukta yaşandığı mekanın özenle düşünülmüş dizayn ve dekorunda kendinizi oldukça rahat hissedecek ve belki de kendinizi pistte bulacaksınız.

Nihavend'de zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Nedeni ise; mekan hafta içi programlarının yanı sıra hafta sonu cumartesi günleri de özel sanatçıları ağırlıyor, özel sahnesinde. Haftanın diğer günlerinde ise eğlencenin aynı tadı Fasıl ile devam ediyor.

BURADA NELER YAPILIR ?

YORUMLAR

4 yıldız 63 adet Yorum
 • reviewer photo
  06.10.2014 17:48:26

  Ortam çok güzel şiddetle tavsiye

 • reviewer photo
  30.09.2014 23:30:40

  Çalışanlar cana yakın

 • reviewer photo
  24.09.2014 18:45:04

  Eğlenceli bir mekan

 • reviewer photo
  08.08.2014 00:26:09

  Canlı müzik

DİĞER MEKANLAR